Tubądzin Marmo D’Oro – płytki gresowe z charakterem

W dzisiejszych czasach w sklepach z płytkami w zasadzie mamy tak duży wybór, że w wielu przypadkach trudno jest nam się zdecydować, które z nich wybrać. Oczywiście jest to również spory plus, bo dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Przykładem znakomitych płytek jest kolekcja Tubądzin Marmo D’Oro. Znakomicie sprawdzą się one przede wszystkim do zastosowania we wnętrzu naszego domu.

Tubądzin Marmo D’Oro – odmienny styl

W rzeczywistości uważa się, że są to płytki marmuropodobne zainspirowane przez XVI-wieczną sztukę japońską Kintsugi. Jeśli ktoś nie wie co to była za sztuka to warto wspomnieć o tym, że chodzi o specjalną technikę naprawy ceramiki przy pomocy sproszkowanego złota oraz innych metali szlachetnych. Decydując się na wspomniane płytki wprowadzimy do naszego wnętrza nieco bogatego stylu za sprawą zastosowanego marmuru. Na płytkach są charakterystyczne pęknięcia, które nie można traktować jako uszkodzenia, bo tak po prostu ma to wyglądać. Dzięki temu nasze pomieszczenia zyskają także trochę surowego charakteru, a łącząc to wszystko ze sobą efekt będzie wręcz niesamowity. Chodzi przede wszystkim o to, że wspomniane charakterystyczne pęknięcia to tak naprawdę łączenia powstałe przy zastosowaniu tej techniki naprawy.

Tubądzin Marmo D’Oro – czas nadal płynie

Jest to popękany marmur, który przynajmniej w pewnym stopniu przypomina nam o upływie czasu. Decydując się na te płytki nasze wnętrza będą niezwykle eleganckie, a dodatkowo właśnie za sprawą tych pęknięć nadamy im dosyć nietypowego charakteru. Informacje o wspomnianych płytkach znajdziemy na podanej stronie: marmo d’oro. Istnieje również możliwość, że dzięki nim będzie nam łatwiej dokonać ostatecznego wyboru. Tego typu płytki to wręcz idealne rozwiązanie dla tych osób, które zawsze marzyły o tym, aby stworzyć eleganckie wnętrze z nieco indywidualnym charakterem. Warto do tego typu płytek dobrać również podobny wystrój pomieszczenia.

Related Post